Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor Merytoryczny Języka Polskiego

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Gdańsk

17 dni temu

wydawca popularnych i cenionych podręczników szkolnych – poszukuje:
Miejsce pracy: Gdańsk
Od kandydatki lub kandydata oczekujemy:
  • ukończonych studiów przedmiotowych,
  • doświadczenia w pracy w szkole średniej w charakterze nauczyciela,
  • uprawnień egzaminatora i doświadczenia w sprawdzaniu prac maturalnych,
  • gruntownej wiedzy przedmiotowej,
  • znajomości dydaktyki i współczesnych metod nauczania języka polskiego,
  • umiejętności korzystania z multimediów w pracy na lekcji,
  • twórczego podejścia do nauczania,
  • dobrego wyczucia językowego,
  • umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • redakcja merytoryczna i dydaktyczna podręczników oraz innych publikacji edukacyjnych,
  • tworzenie autorskich materiałów dydaktycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dogodnych warunkach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród doświadczonych profesjonalistów,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • szansę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet świadczeń socjalnych.
Administratorem danych jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 413, 80-309 Gdańsk.

Wysyłając aplikację prosimy o zawarcie w CV zgody:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym".
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane.osobowe@gwo.pl.

Poznaj

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. Sp.k.

Poznaj stanowisko: Redaktor
Specjalista Redaktor to osoba (dziennikarz), która redaguje artykuły i odpowiada za poprawną zawartość treści publikacji. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie, zredagowanie i opublikowanie materiałów tekstowych oraz multimedialnych branżowych (np. gospodarka, finanse, prawo, ubezpieczenia, inwestycje, nieruchomości, giełda, biznes), a także koordynacja pracy redaktorów ...
Praca Redaktor