Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   pomorskie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Redaktor Gdańsk
Redaktor (WP turystyka)

Wirtualna Polska Media S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
2064 dni temu

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Research, pisanie i redagowanie tekstów
  • Przygotowanie treści e-commerce (poradnikowo-konsumenckich)
  • Nagrywanie materiałów wideo
  • Wydawanie serwisu
Wymagania stawiane kandydatom:
  • Lekkie pióro i dobry warsztat pisarski
  • Poprawne i szybkie redagowanie tekstów
  • Zainteresowanie szeroko rozumianą branżą turystyczną
  • Orientacja w bieżących wydarzeniach
  • Znajomość trendów social media
  • Umiejętność pozyskiwania niebanalnych i inspirujących tematów ze źródeł, do których nie dociera nikt inny
  • Biegła znajomość jęz. polskiego
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
Dodatkowo docenimy:
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Doświadczenie w wydawaniu serwisu
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
  • Dużą samodzielność działania
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla rowerów i prysznice
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pracę zmianową również w weekendy i święta
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wirtualna Polska Media S.A zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.