Referent ds. Kooperacji

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.

Gdynia

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646729, z dnia 2019-09-06

Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.l. w Gdyni, producent odzieży specjalistycznej z wieloletnim
doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należy:
obsługa magazynu kooperacji pełny zakres oraz okresowe wyjazdy do kooperantów

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie prawa jazdy kat."B'
  • praca pod presją czasu

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • bezpłatną przychodnię dla pracowników
  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności świadczenia z funduszu rehabilitacji

Poznaj

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej (spodnie, spódnice, kamizelki, marynarki) z tkanin wełnianych. Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie. Naszymi głównymi odbiorcami są: Agencja Mienia Wojskowego, Policja, Poczta Polska, kontrahenci zagraniczni z krajów skandynawskich oraz Anglii i Holandii.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...
Praca Magazynier