Referent ds. organizacji - prawnych w Sekcji Organizacji i Nadzoru

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach

Proszowice

2 dni temu

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu

Opieki Zdrowotnej w Proszowicach ogłasza

nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Proszowice

SP ZOZ Proszowice, ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • aktualizacja danych zawartych w Krajowym Rejestrze Sądowym,
  • aktualizacja danych zawartych w Rejestrze Podmiotów Leczniczych prowadzonym przez Wojewodę Małopolskiego,
  • opracowywanie projektów zmian statutu Szpitala,
  • opracowywanie zmian Regulaminu Organizacyjnego Szpitala,
  • opracowywanie zmian instrukcji kancelaryjnej i rzeczowego wykazu akt,
  • obsługa posiedzeń Rady Społecznej poprzez obsługę biurową oraz przygotowywanie projektów uchwał do materiałów przedłożonych przez komórki merytoryczne realizujące dany przedmiot działalności i protokołowanie posiedzeń,
  • przekazywanie komórkom merytorycznym do dalszej realizacji uchwał i wniosków Rady Społecznej,
  • obsługa posiedzeń Komitetu Terapeutycznego poprzez protokołowanie,
  • obsługa posiedzeń Zespołu ds. Etyki poprzez protokołowanie,
  • prowadzenie rejestru zarządzeń Dyrektora, przechowywanie oryginałów zarządzeń Dyrektora,
  • aktualizowanie danych zawartych na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Szpitala
  • sporządzanie wykazów aktów prawnych na potrzeby Pełnomocnika Dyrektora ds. Akredytacji,
  • sporządzanie list pacjentów szpitalnych na potrzeby wyborów zarządzonych w RP,
  • prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, innymi organizacjami i instytucjami, a także komórkami własnej jednostki w zakresie ustalonym przez Dyrektora,
  • prowadzenie rejestru upoważnień i pełnomocnictw,
  • prowadzenie rejestru umów użyczenia oraz darowizn na rzecz Szpitala,
  • kompleksowa realizacja zadań dotyczących ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń komunikacyjnych środków transportu,
  • zamawianie i ewidencja pieczątek dla komórek organizacyjnych Szpitala,
  • prowadzenie spraw związanych z usługami kserograficznymi,
  • przygotowanie i prowadzenie korespondencji z jednostkami administracji rządowej i samorządowej oraz organem założycielskim w zakresie odpowiadającym powierzonym obszarom działania,
  • monitorowanie postępów realizacji zaleceń pokontrolnych w porozumieniu z Pełnomocnikiem ds. kontroli wewnętrznej.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe: prawnicze, o mile widziane doświadczenie zawodowe pracy w szpitalu bądź w obszarach z zakresu służby zdrowia.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, o ciekawą i interesującą pracę.

WYMAGANE DOKUMENTY

  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert wraz z podpisaną informacją o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail:
kadry@spzoz.proszowice.pl

Lub poprzez przycisk aplikowania:

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 12 386-52-13

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych
Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Praca Specjalista ds. Prawnych