Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

42 dni temu

Zlokalizowana w Gdańsku firma produkcyjna należąca do międzynarodowej grupy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży artykułów dla zwierząt domowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref: PH/12/19
Opis stanowiska:
  • rozwój sprzedaży poprzez budowanie dystrybucji pozyskiwanie nowych kontrahentów – sieci lokalne,
  • obsługa Naszych Klientów na rynku tradycyjnym (sklepy detaliczne oraz sieci lokalne)
  • organizacja i nadzorowanie akcji promocyjnych,
  • realizacji planów sprzedażowych i dystrybucyjnych,
  • doradztwo produktowe i promocyjne,
  • wprowadzanie nowości,
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.
Wymagania:
  • przedstawiciel handlowy z doświadczeniem w branży tożsamej lub pokrewnej
  • sprawność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania dobrych relacji z klientami
  • znajomość rynku mile widziana
  • mile widziane zainteresowanie branżą / tematyką prywatnie jako hobby
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym pozwalającym na swobodną obsługę klientów zagranicznych.
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.