Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Rekruter IT
HR Support
Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Pilawa, Pruszków, Radzymin, Sulejówek, Warka, Warszawa, Wołomin, Łomianki Dolne, Piaseczno
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
39 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji, która wspiera klientów w obszarze realizacji projektów rekrutacyjnych w branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekruter IT
Miejsce pracy: Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Pilawa, Pruszków, Radzymin, Sulejówek, Warka, Warszawa, Wołomin, Łomianki Dolne, Piaseczno
OBOWIĄZKI:
  • wsparcie wszystkich etapów procesu rekrutacji;
  • budowanie bazy kandydatów poprzez aktywne badania rynku;
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi kandydatami;
  • udział w pełnym procesie rekrutacyjnym  - poszukiwania, wywiad, selekcja kandydatów;
  • ścisła współpraca z Klientami firmy.
WYMAGANIA:
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT;
  • umiejętność dotarcia do potrzeb kandydata i modelu biznesowego klienta;
  • dobra organizacja pracy własnej i znajomość rynku i dynamiki sektora IT;
  • zdolność/umiejętność pozyskiwania kandydatów, selekcji i prowadzenia wywiadów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1).
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za realizację projektów rekrutacyjnych;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub kontrakty B2B;
  • możliwość hybrydowego modelu pracy;
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
  • darmowa siłownia w budynku;
  • lokalizacja biura w nowoczesnym budynku w centrum Warszawy

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.