Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

InterGest Polska

Warszawa - Miasteczko Wilanów

50 dni temu

Ogłoszenie numer: 3059690, z dnia 2020-02-18

InterGest Polska należy do globalnej sieci InterGest Worldwide zapewniającej kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa biznesowego, administracyjnego i rozwiązań księgowych oraz kadr i płac w ponad 50 krajach.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Miasteczko Wilanów

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa Klientów z zakresu księgowości,
  • Prowadzenie pełnej księgowości klientów krajowych i zagranicznych,
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów, ewidencja środków trwałych,
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT, ZUS
  • Przygotowywanie raportów GUS, NBP, Intrastat
  • Weryfikacja dokumentów pod względem zgodności z wymogami ustawowymi,
  • Przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami polskimi i zagranicznymi,
  • Udzielanie wyjaśnień Klientom.

Wymagania

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku przy kompleksowej obsłudze księgowej,
  • Doświadczenia w pracy na programach księgowych (Enova, Navision mile widziane), znajomości MS Office,
  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Odpowiedzialności, dokładności, skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • Zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie partnerskich relacji z Klientem.

Oferujemy

  • Współpracę ze stabilnym finansowo partnerem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w środowisku międzynarodowym,
  • Elastyczne warunki współpracy,
  • Nastawienie na długofalową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy