Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

KUBO Poland Sp. z o.o.
Gdańsk
specjalista (mid)
praca hybrydowa
962 dni temu

Lokalizacja: Warszawa lub Gdańsk (hybrydowo)

Dla skandynawskiej firmy z branży finansowej, poszukujemy Scrum Mastera. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wspieranie pracy zespołu w oparciu o metodykę zwinną przy realizacji aktualnych i przyszłych projektów związanych z rozwojem firmy.

Obowiązki:
  • Zapewnienie prowadzenia prac nad projektem w oparciu o zwinne metodyki
  • Wsparcie zespołu w samoorganizacji oraz dążenie do realizacji założonych celów
  • Planowanie iteracji, śledzenie postępu, organizacja retrospektyw i przeglądów oraz zarządzanie kryzysami
  • Współpraca przy określeniu planu wydania i uruchomienia
Wymagania:
  • Minimum trzy lata doświadczenia jako Scrum Master
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Umiejętność budowania dobrych relacji w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe w obszarach związanych z IT, finansami, ekonomią, etc.
  • Język angielski min. B2
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B (możliwa UoP)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 850 zł netto/dzień
  • Bycie integralną częścią zespołu pracującego na dużą skalę nad rozwojem produktów oferowanych przez firmę
  • Praca w modelu hybrydowym (Gdańsk lub Warszawa)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, 50% dopłaty do karty MultiSport)
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.