Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka / Asystentka / Asystent Działu Handlowego

Silny & Salamon Sp. z o.o.

Gdynia

46 dni temu

Ogłoszenie numer: 1945172, z dnia 2018-04-10

Firma handlowa istniejąca od 1989r, lider w branży plomb i zabezpieczeń, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa sekretariatu firmy (rejestracja korespondencji, przygotowywanie pism i dokumentacji, odbieranie telefonów);
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • zamawianie artykułów biurowych i gospodarczych;
  • prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych;
  • obsługa gości firmy;
  • wsparcie Działu Handlowego i Księgowego – wystawienie faktur i innych dokumentów księgowych.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;
  • skrupulatność, rzetelność, chęć uczenia się;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach;
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole w miłej atmosferze;
  • opiekę medyczną lub pakiet sportowy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Poznaj

Firma handlowa istniejąca od 1989r, lider w branży plomb i zabezpieczeń

Poznaj stanowisko: Asystent Biura Handlowego

Asystent Biura Handlowego jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Handlowego w firmie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: powadzenie kalendarza spotkań, ewidencja i prowadzenie korespondencji, prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, a także obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych. Poza tym pracownik ten musi czuwać nad ...
Asystent Biura Handlowego Praca Asystent Biura Handlowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (576)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)