Sekretarka - Asystentka

Mako Pharma Sp. z o.o.

Dziekanów Polski k/ Łomianek

6 dni temu

Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k/ Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dziekanów Polski k/ Łomianek
Nr ref.: SA0819
Zadania:
  • Przygotowanie dokumentów i materiałów dla Zarządu
  • Odpowiedzialność za efektywny przepływ informacji i dokumentów w firmie według obowiązujących procedur
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej, odbieranie telefonów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek sekretariatu jak i firmy
  • Sprawdzanie i wprowadzanie faktur do systemu
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość pakietu Office i obsługi sprzętów biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, skrupulatność
  • Zaangażowanie i systematyczność
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Poznaj

Mako Pharma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę wszystkich działań operacyjnych związanych z wytworzaniem produktów i nadzoru nad ich jakością.

Oferujemy również usługi rozwoju produktów leczniczych, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i wyrobów medycznych od koncepcji poprzez próby formulacyjne, rejestrację produktu i jego wytworzenie.

Nie wprowadzamy własnych produktów na rynek dzięki czemu nie konkurujemy z naszymi klientami.

Poznaj stanowisko: Sekretarka
Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Praca Sekretarka