• Specjalista - Edukator w Laboratorium o Nowych Technologiach

    Centrum Nauki Kopernik   Warszawa, Powiśle    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  część etatu
    1 dni
    W Laboratoriach inspirujemy do odkrywania i rozumienia otaczającego nas świata. Pokazujemy, że harmonijny rozwój cywilizacyjny wymaga nie tylko odkryć naukowych czy nowych rozwiązań, ale i refleksji nad ich konsekwencjami. W swojej pracy przygotowujemy warsztaty, podczas których pod naszą...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior AI Engineer

Morad Sp. z o.o.
Tuchom
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
327 dni temu

Ogłoszenie numer: 8267451, z dnia 2023-06-01

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Opis stanowiska

  • Projektowanie, wdrażanie i rozwijanie modeli AI ukierunkowane na procesy biznesowe
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów wewnątrz przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązania uczenia maszynowego
  • Implementacja możliwości AI w realnych schematach procesowych
  • Tworzenie algorytmów i modeli uczenia maszynowego
  • Ciągłe śledzenie nowości z zakresu sztucznej inteligencji i doskonalenie swojej wiedzy
  • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi procesowania danych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość procesów biznesowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność programowania
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie sztucznej inteligencji
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Poznaj

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych.