Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Android Developer

Devire
Gdańsk
praca stacjonarna
1554 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Gdańsk

Nr ref.: PL40923

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Senior Android Developera, który dołączy do zespołu pracującego nad platformą dedykowaną klientom B2B. Platforma umożliwia wdrożenie jednolitych zasad bezpieczeństwa dla organizacji i zwiększa wydajność rozwiązań mobilnych.

Opis stanowiska:

  • Rozwój i utrzymanie mobinej platformy oraz jej funkcjonalności;
  • Wdrażanie API producentów systemu Android;
  • Usprawnianie developmentu;
  • Code-review;
  • Kierowanie projektami i mentoring.

Wymagania:

  • M.in 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Android Developer;
  • Znajomość narzędzi: Android SDK, Java, Gradle, Maven, GIT;
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem i zespołem;
  • Znajomość iOS;
  • Znajomość Kotlin;
  • Doświadczenie w projektach związanych z bezpieczeństwem mobilnym.

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Zajęcia z j.angielskiego;
  • Owocowe środy;
  • Liczne integracje;
  • Piłkarzyki, Xbox, rzutki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.