Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Programista Java Gdynia
Senior Developer Java / Java Developer

ProData Consult Sp.z o.o
Gdynia
praca stacjonarna
2755 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

ProData

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków

Dla jednego z naszych Klientów tworzymy w Warszawie nowy zespół, którego celem będzie stworzenie światowej klasy platformy świadczącej usługi finansowe. Zespół ten będzie częścią większego, międzynarodowego zespołu, z którym będzie dzielić zadania i wiedzę. Poszukujemy Team Liderów oraz Senior Java Developerów i Java Developerów.

Wymagania:
  • Wiedza połączona z doświadczeniem na temat: Java Enterprise Edition, Spring, Hibernate, JUnit, Git, Bitbucket, IntelliJ/Eclipse,
  • Głębokie zrozumienie metodyki agile,
  • Wiedza na temat: JIRA, Confluence, Markup Languages like XML and JSON, Service Oriented Architecture/Web Services - SOAP/REST,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość baz danych takich jak np. MySQL,
  • Znajomość języka angielskiego, odpowiadająca poziomowi zajmowanego stanowiska dla potrzeb codziennej komunikacji z międzynarodowymi grupami współpracującymi w ramach projektu oraz klientami z całego świata.
  • Doświadczenie we wdrażaniu dużych rozwojowych projektów, standardów kodowania, a także test driver development (TDD),
  • Pasja kodowania!
  • Pasja dzielenia się wiedzą!

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu b2b,
  • Długoterminowy kontrakt
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej,
  • Unikalną możliwość zrobienia następnego kroku w swojej karierze.