Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Front-end Developer Gdynia
Senior Frontend Developer (React or Angular)

KUBO Poland Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
rekrutacja online
1057 dni temu

Stawka 880-1000 PLN netto+VAT (B2B)

Gdynia

Poszukujemy doświadczonego Frontend Developera, który chciałby dołączyć do zespołu w jednej z globalnych firm, aby wytwarzać i rozwijać produkty dla klientów z sektora morskiego, energetycznego oraz healthcare. Dołączysz do globalnego zespołu, który prowadzi szeroką gamę projektów, przekształcając istniejące i rozwijając nowe cyfrowe usługi i narzędzia we wszystkich wymienionych branżach.

Wymagania:
  • 4+ lata podobnego doświadczenia zawodowego
  • Solidna znajomość technologii front-end i ich ekosystemów
  • Biegłość w językach HTML5, CSS3 i JavaScript ECMAScript
  • Znajomość standardów internetowych, takich jak HTTP / 2
  • Solidne doświadczenie z jednym z następujących frameworków: React / Redux lub Angular
  • Znajomość LESS i SASS
  • Doświadczenie w zakresie popularnych narzędzi, takich jak Gulp / WebPack, npm, GIT i JSLint
  • Świadomość problemów z kompatybilnością  z różnymi przeglądarkami i sposobów ich obejścia
  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie

Jako plus:

  • Doświadczenie z Microsoft Azure
  • Doświadczenie z narzędziami do analizy sieci, takimi jak Google Analytics
  • Doświadczenie z automatycznym testowaniem interfejsu użytkownika
  • Doświadczenie w jednym z następujących obszarów: Scrum/ TypeScript/.NET
  • Pasja do nauki nowych technologii
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii, IT i podobnych
Wyzwania:
  • Projektowanie i budowanie użytecznych, dostępnych, atrakcyjnych i zgodnych ze standardami interfejsu użytkownika aplikacji webowych i mobilnych
  • Zaangażowanie w cykl życia projektu od prototypowania, poprzez definicję i projekt, po kompilację, integrację, kontrolę jakości i deployment
  • Budowanie i rozwijanie cyfrowej platformy angażującej klientów, platformy e-commerce i ekosystemu API
  • Optymalizacja aplikacji
  • Śledzenie trendów związanych z nowymi technologiami internetowymi i stosowanie ich w przyszłych rozwiązaniach
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.