Senior Frontend Developer

Relyon IT Services

Gdańsk

6 dni temu

Senior Frontend Developer
Gdańsk RITS/SFD/0819/GDK/IN

Szukasz projektu, w którym będziesz miał szansę stworzyć coś od zera? Jesteś zmęczony pracą utrzymaniową? A może zależy Ci na pracy w nowych technologiach? Świetnie trafiłeś! Poszukujemy Senior Frontend Developera do budowy platformy do zarządzania dostawcami, który między innymi ma ułatwić system zamówień, komunikację z dostawcami i monitoring transportu.

Główne technologie i narzędzia: React, CI/CD, Jenkins, Nexus, Git (gitflow), REST, technologie frontendowe (JavaScript, HTML5, CSS3)

 

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w technologiach frontendowych (min. 1 rok w ReactJS)
  • praktyczna znajomość CI/CD, w tym znajomość Jenkins, Nexus, Git (znajomość gitflow)
  • znajomość i doświadczenie w REST
  • umiejętność definiowania, delegowania i rozliczania zadań programistycznych
  • komunikatywność (przekazywanie wiedzy programistom)
  • otwartość na nowe technologie i szybkość uczenia się
Zaoferujemy Ci:
  • pakiet benefitów
  • pracę w najnowszych technologiach
  • ciekawy projekt
  • biuro w dogodnej lokalizacji
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!
APLIKUJ

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce PrywatnościInformujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Poznaj

Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k.

Poznaj stanowisko: Front-end Developer 
Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Praca Front-end Developer