Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Developer

Hays Poland
Gdańsk
praca stacjonarna
2990 dni temu
Gdańsk
Gdańsk
Nr Ref.: 1070016

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Hays IT Contracting to nowoczesną forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Realizacja: od zaraz
Rodzaj umowy: kontrakt
Czas trwania: 1,5 roku

Zakres obowiązków:
• Projektowanie I implementacja kompleksowych, wielowarstwowych aplikacji
• Interpretacja wymagań biznesowych, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i zaleceń w zakresie rozwiązań technicznych
• Analiza wymagań do określenia ram czasowych i kosztowych projektów
• Eliminacja potencjalnych zagrożeń, proponowanie rozwiązań i planów zapobiegania zagrożeniom
• Definiowanie projektów systemów, architektury i opracowywanie najlepszych praktyk w celu poprawy wydajności
• Współpraca z analitykami biznesowymi

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia w Javie oraz powiązanych technologiach (Spring, Hibernate)
• Praktyczna wiedza z obszaru algorytmiki, wzorców projektowych oraz struktur danych
• Wiedza z zakresu dependency management, revision control systems, code review
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

Oferujemy:
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl