Serwisant Elektronik

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Pabianice

818 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Serwisant Elektronik
Miejsce pracy: Pabianice
Nr ref.: 9-30-36406/PC
Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, wytwarzającej elektroniczne płytki PCB z siedzibą w Sieradzu, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Serwisant - Elektronik

Miejscem pracy jest Sieradz.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- naprawę płytek elektronicznych
- tworzenie elektronicznych podzespołów
- nadzorowanie wyrobu niezgodnego
- realizowanie wskaźników (wydajnościowych, jakościowych, terminowych)
Requirements:
- wykształcenie średnie elektroniczne
- swobodne posługiwanie się schematami elektronicznymi
- umiejętność obsługiwania przyrządów pomiarowych
- umiejętność lutowania
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- umowę o pracę
- pakiet socjalny
- możliwości rozwoju
- pozytywną kulturę pracy wspieraną przez wyznawane wartości

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl