Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant maszyn sprzątających / Kierowca

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Sosnowiec

23 dni temu

Ogólnopolska firma sprzątająca z branży usług czystościowych, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska i zasadniczego zakresu czynności:
  • diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych i elektromechanicznych maszyn sprzątających – zamiatarki, szorowarki, odkurzacze, myjki itp.
  • wykonywanie przeglądów maszyn i sprzętu
  • współpraca z branżowymi dostawcami maszyn i urządzeń
  • wprowadzanie danych z weryfikacji urządzeń i ich stanu do portali technicznych oraz bieżąca kontrola informacji technicznych publikowanych w w/w aplikacjach
  • analiza rzeczowo-finansowa napraw, statystyki itp.
  • transport maszyn z obiektów do siedziby firmy sporadycznie spoza woj. śląskiego
Wymagamy:
  • wykształcenia min. średniego mile widziany elektryk, elektromonter, elektromechanik, automatyk
  • znajomości zasad działania zespołów i systemów w zakresie elektryki i mechaniki
  • umiejętności czytania instrukcji serwisowych
  • ważnych uprawnień SEP do 1 Kv (ew. gotowość do odbycia kursu)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika lub elektryka mile widziane
  • dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • podstawowej znajomości obsługi komputera, pakietu biurowego
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • adekwatne do umiejętności i zaangażowania wynagrodzenie
  • fundusz socjalny
  • przeszkolenie uzupełniające przez serwis producentów maszyn

Poznaj

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)