Serwisant maszyn

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

3 dni temu

Klient IPK rekrutacja i doradztwo HR - dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z siedzibą w centrum Gdańska firma poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Przeglądy oraz serwis wtryskarek i robotów przemysłowych.
Wymagania:
  • Wykształcenia min. średniego technicznego.
  • Znajomości podstaw elektryki.
  • Podstaw wiedzy technicznej (czytanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych, itp.).
  • Precyzji oraz dobrych zdolności manualnych.
  • Obsługi podstawowych elektronarzędzi.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu elektroniki, elektryki.
  • Konsekwentnego dążenia do realizacji postawionych zadań.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Benefity pracownicze - opieka medyczna, Karta Multisport, szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant