Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant urządzeń chłodniczych

LKK sp. z o.o.

Gdynia, Gdańsk

26 dni temu

LKK prezentuje całościowe podejście w dziedzinie przygotowania kadr specjalizując się w dziale sprzedaży.
Firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziale sprzedaży koncernu międzynarodowego w polskich realiach.
Skontaktuj się, jeśli uważasz, że właściwie dobrany personel, dobrze wyszkolony, działający w zmotywowanym środowisku jest istotny dla Twojego biznesu.

Obowiązki

  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych
  • Usuwanie awarii i usterek;
  • Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów maszyn
  • Doradztwo techniczne na potrzeby klientów
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy instalacji chłodniczych, elektrycznych
  • Obsługa komputera – podstawy Word i Excel
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wskazane uprawnienia SEP oraz świadectwo kwalifikacji (freonowe)

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę na pełen etat + dodatki (Multisport, pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie )
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje (także zagraniczne wyjazdy)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (68)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2235)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (81)