Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant urządzeń chłodniczych

Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Spółka z o.o.

Kwidzyn

41 dni temu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. WZPOW Kwidzyn Jest największym w kraju producentem groszku zielonego, który stanowi główny produkt wśród mrożonek i konserw warzywnych. Wysoka jakość, walory smakowe oraz nowoczesna, ciągle ulepszana technologia gwarantują stały popyt i uznanie konsumentów w kraju i za granicą. Zatrudniamy obecnie około 300 osób. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn
Zadania:
  • Bieżący dozór i obsługa amoniakalnej instalacji chłodniczej.
  • Serwisowanie poszczególnych elementów instalacji.
  • Drobne naprawy i usuwanie awarii.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu urządzeń chłodniczych.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze instalacji amoniakalnych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia.
  • Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu.
  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • System premiowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)