Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ślusarz

Banimex

Będzin

3 dni temu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX" Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy .Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego jako Generalny Wykonawca.

OFERTA PRACY

Ślusarz

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:
  • wykonywanie prac ślusarskich takich jak cięcie, szlifowanie, wiercenie, składanie itp. wielkogabarytowych konstrukcji stalowych,
  • zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min.3 lata,
  • wiedza techniczna,
  • znajomość dokumentacji technicznej / warsztatowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność sczepiania MAG, obsługa palnika tlen-propan,
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowy atut: doświadczenie przy wykonywaniu mostowych konstrukcji stalowych, hakowego,
  • dodatkowy atut: doświadczenie przy montażu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy ambitnych projektach,
  • pracę na terenie WKS BANIMEX - Będzin.
KONTAKT:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Ślusarz

Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Ślusarz Praca Ślusarz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Banimex .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (175)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (94)