Zobacz więcej ofert pracy

Sommelier

Biały Królik Restaurant
Gdynia
praca stacjonarna
1810 dni temu

Restauracja autorska Biały Królik z menu degustacyjnym
oraz kameralny Pub 10/6
w
Hotelu ***** Quadrille w Gdyni Orłowo,
należącym do stowarzyszenia Relais & Chateaux
poszukuje pracownika na stanowisko

Sommelier
Miejsce pracy: Gdynia
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy dla prestiżowej restauracji, na odpowiadającym stanowisku
  • Popartej dokumentami wiedzy na temat win
  • Znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności zarządzania sprzedażą
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Konsekwencji w realizacji celów
  • Zaangażowania i inicjatywy w działaniu
  • Miłej aparycji i komunikatywności
  • Dyspozycyjności
  • Otwartości i kreatywności
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę oraz sprzedaż win, zgodne z najwyższymi standardami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i kontrola kosztów
  • Odpowiedzialność za aktywizację sprzedaży win
  • Kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Gośćmi
  • Dbanie o dobry wizerunek restauracji
Oferujemy:
  • Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię zależną od wyników finansowych
  • Możliwość współtworzenia strategii rozwojowej Białego Królika
  • Praca w renomowanej restauracji wyróżnionej 3 czapkami Gault & Millau, z młodym dynamicznym zespołem
  • Ścisła współpraca z wybitnym Szefem kuchni, Marcinem Popielarzem, finalistą San Pellegrino Young Chef
  • Indywidualna ścieżka budowania kompetencji w oparciu o standardy międzynarodowego stowarzyszenia Relais & Chateaux z wieloletnimi tradycjami.
Wynagrodzenie:
  • od 3000 zł - 4000 zł netto