Spawacz / Ślusarz

PBU "GOMIBUD" Sp. z o.o.

Borek Szlachecki

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 3566170, z dnia 2020-08-25

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem i własną bazą produkcyjno-sprzętową szuka osób na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Borek Szlachecki

Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY: Praca na budowach na terenie Polski / teren Krakowa i ościennych powiatów / praca na bazie firmy Borek Szlachecki – prefabrykacja lub warsztat.

Wymagania

  • uprawnienia MIG/MAG.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Poznaj

Firma budowalno - usługowa, specjalizujaca się w produkcji i montażu ekranów akustycznych.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz