Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spawacz TIG 141, MAG 135, 136, 138

Aluship Technology Sp. z o.o.

Gdańsk

152 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk

Natychmiastowe zatrudnienie (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) na minimum 3-4 tygodnie.
Bardzo wysokie wynagrodzenie.

Wymagania:
  • Min. 2 –letnie doświadczenie w spawaniu aluminium (udokumentowane)
  • Certyfikat TIG 141, MAG 135, 136, 138
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Precyzja, dokładność
  • Gotowość do uczestnictwa w testach spawalniczych
  • Spawanie: czarne, nierdzewne, mieszane
Obowiązki:
  • Spawanie stali
Oferujemy:
  • Bardzo wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Natychmiastowe zatrudnienie (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) na minimum 3-4 tygodnie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na hali produkcyjnej
  • Udział w międzynarodowych projektach

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz