Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

MALBOX The Stamping Company

Osiek k. Olkusza

12 dni temu

Firma „Malbox” The Stamping Company

Obecnie poszukuje Pracownika na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Osiek k. Olkusza
Zadania:
  • Prace spawalnicze różnymi metodami zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną;
  • Wykonywanie prac ślusarskich przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi ręcznych;
  • Pakowanie detali;
  • Obsługiwanie i konserwowanie wyposażenia technicznego stanowiska pracy (maszyn, urządzeń, sprzętu i osprzętu technologicznego) stosowanego podczas pracy;
Wymagania:
  • Uprawnienia spawalnicze MIG MAG warunek konieczny;
  • Uprawnienia spawalnicze gazowe/TIG mile widziane;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną;
  • Doświadczenie w spawaniu minimum 1 rok;
  • Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;
  • System nagród KAIZEN;
  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci;
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych;
Koniecznym warunkiem jest umieszczenie w treści CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Spawacz, prowadzonego przez p. Zygmunt Solecki prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Solecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export-Import „MALBOX”, adres wykonywania działalności: Osiek 212a, 32-300 Olkusz , NIP 6370004341, REGON 270064232. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz