Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

Niechcice

44 dni temu

Firma M.M. METAL-BUD zatrudni pracownika na stanowisko spawacza metoda 13.

Spawacz
Miejsce pracy: Niechcice
Zakres obowiązków:
  • spawanie konstrukcji stalowych.
Wymagania:
  • certyfikat spawacza metoda 135,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wysoki pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym w Niechcicach ul. Poprzeczna 3.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz