Spawacz
Kronospan
Szczecinek
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
7 godz. temu
Spawacz
Miejsce pracy: Szczecinek

Główne obowiązki:
  • Udział w projektach inwestycyjnych i modernizacyjnych,
  • Spawanie materiałów wszystkimi dostępnymi metodami na terenie całego zakładu,
  • Przygotowywanie elementów przeznaczonych do spawania,
  • Sprawdzanie stanu technicznego wykorzystywanych urządzeń i narzędzi,
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na stanowisku spawacza,
  • Umiejętności spawania metodą MIG, MAG, TIG
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowości do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt,
  • Chęci do nawiązania długofalowej współpracy.
Oferujemy:
  • Stabilne i atrakcyjne finansowo warunki zatrudnienia,
  • Dodatki za pracę zmianową oraz premie uznaniowe,
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.