Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk Visual Basic Developer Słupsk
Specjalista automatyzacji procesów i rozwoju narzędzi biznesowych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Słupsk
praca stacjonarna
1849 dni temu

Ogłoszenie numer: 2376543, z dnia 2019-04-03

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Słupsk

Nr Ref.: SAPiRNB.19.03

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej. Współpraca w ramach własnej działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie. Brak możliwości pracy zdalnej.

Realizowane zadania:

  • utrzymanie istniejących rozwiązań robotów programowych, które  automatyzują  procesy w systemach informatycznych
  • uruchamianie robota, identyfikowanie problemów oraz testowanie dostarczonych poprawek

Wymagania

  • Znajomość systemu operacyjnego i Windows (konfiguracja i utrzymanie)
  • Podstawowa znajomość jednego języka programowania (np. Visual Basic lub C#)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość na poziomie B1

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w kontakcie z najnowszymi technologiami
  • Poznanie zasad automatyzacji procesów z wykorzystaniem narzędzi klasy Robotic Process Automation (RPA)
  • Pozyskanie wiedzy i doświadczenia w pracy zespołu DevOps

Poznaj