Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Goczałkowice-Zdrój
praca stacjonarna
dziś wygasa10 dni temu
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie ofert, kontrola nad dokumentami, obsługa klienta, obsługiwanie korespondencji firmowej i urzędowej, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie Realizacja oferty odbędzie się w ramach Projektu "Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pszczynie (I)", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. Z uwagi na zapisy projektu skierowania do podjęcia pracy może zostać osoba, która w momencie otrzymania skierowania ukończyła 30 lat.

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Doradca Klienta
322102727, 322102735, 322102739, 322102746, 322102756

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie wydane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie