Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Agronomii

PCP Sp. z .o.o.

Zachodniopomorskie

1 dzień temu

Konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez PepsiCo wyniósł w 2018 roku ponad 64 mld dolarów. W Polsce zatrudniamy ok. 3000 pracowników w sprzedaży, naszych fabrykach i siedzibie głównej w Warszawie.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie
Główny zakres obowiązków:
  • Gromadzenie, analiza i weryfikacja danych o plantacjach oraz uprawach prowadzonych przez dostawców;
  • Aktywne poszukiwanie  i audytowanie dostawców surowca zgodnie ze standardami firmy;
  • Regularne raportowanie wyników pracy i wniosków ze zgromadzonych danych;
  • Merytoryczne wsparcie dostawców w zakresie metodyki uprawy ziemniaków m. in. poprzez prowadzenie szkoleń i pokazów dla Plantatorów;
  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych;
  • Uczestnictwo w projektach analitycznych prowadzonych przez dział Agro;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Ścisła współpraca z lokalnym działem Agro oraz Best Practice Team w Cambridge (Field & Operations Team).
Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe rolnicze (lub pokrewne), znajomość branży;
  • Biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office (szczególnie programu Excel);
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, w tym  słownictwa branżowego;
  • Zdolności analityczne, umiejętność skutecznej interpretacji danych liczbowych;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność, wytrwałość;
  • Gotowość do podróży służbowych (3-4 dni w tygodniu na terenie Polski);
  • Prawo jazdy kategorii B.
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport;
  • Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.

Poznaj

Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z .o.o.

Firma PepsiCo to światowy Lider Rynku Spożywczego, obecny w ponad 200 krajach na świecie; zatrudnia globalne 300 000 pracowników.

Zaledwie 22 z naszych znanych marek generują rocznie przychody na poziomie 1 mld USD.

Ciekawostki? 1 mld razy dziennie konsumenci na całym świecie sięgają po produkty PepsiCo.

W Polsce firma obecna jest od 1973 roku, obecnie posiada biuro główne w Warszawie i oddziały terenowe oraz cztery prężnie działające zakłady produkcyjne: napoje produkowane są w Michrowie k. Grójca i w Żninie, a przekąski w Grodzisku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim. Polskie zakłady PepsiCo stanowią także bardzo ważne centrum produkcyjne na region Europy Środkowo-Wschodniej

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest PCP Sp. z .o.o..