Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Badań Biofarmaceutycznych i Klinicznych

POLPHARMA S.A.

Starogard Gdański

199 dni temu

Miejsce pracy: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Przygotowywanie założeń merytorycznych do badań klinicznych (w tym badań biorównoważności)
  • Monitorowanie przygotowań i przebiegu przeprowadzanych badań
  • Weryfikowanie i prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych badań
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołów projektowych, współpraca ze specjalistami z innych obszarów
  • Prowadzenie przeglądu specjalistycznej literatury, doniesień naukowych i innych publikacji
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne lub biotechnologiczne
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych dla leków generycznych lub ocenie dokumentacji rejestracyjnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu badań klinicznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zasad GCP oraz GMP dotyczących wytwarzania produktów do badań klinicznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Nastawienie na współpracę w zespole, umiejętność samodzielnej realizacji zadań, rozwiązywania problemów oraz proaktywnej komunikacji
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, koncentrowania się na szczegółach i pracy z dokumentacją
  • Zdolności organizacyjne, otwartość na zmiany oraz umiejętność skutecznego działania pod presją czasu
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, pracowniczy plan emerytalny)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Poznaj

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Badań Klinicznych

Specjalista ds. Badań Klinicznych to osoba, która zajmuje się administrowaniem projektami badań klinicznych, czyli ogólnie ujmując monitoruje i koordynuje badania kliniczne na danym obszarze. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: współpraca z ośrodkami prowadzącymi badania kliniczne, rejestracja badań klinicznych, koordynowanie współpracy sponsora z członkami zespołu badawczego i ...
Specjalista ds. Badań Klinicznych Praca Specjalista ds. Badań Klinicznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (953)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2068)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)