Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. badań i rozwoju
STAPIZ Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie
Długa Kościelna
specjalista (mid)
umowa o pracę
41 dni temu

Ogłoszenie numer: 4854504, z dnia 2021-06-22

Miejsce pracy: mazowieckie / Długa Kościelna

Opis stanowiska

  • tworzenie receptur, opracowanie technologii oraz przeprowadzanie prób laboratoryjnych i produkcyjnych,
  • kompletacja, weryfikacja i opracowywanie dokumentacji,
  • przygotowywanie kalkulacji kosztów nowych produktów,
  • nadzór nad bazą i dokumentacją surowcową,
  • stałe poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie nowości i innowacyjności, zgodnie ze światowymi trendami,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z GMP oraz doskonalenie procedur związanych z Dobrą Praktyką Produkcyjną,
  • weryfikacja zgodności wdrażanych produktów z wymaganiami legislacyjnymi,
  • notyfikacja produktów kosmetycznych w CPNP,
  • monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego oraz mieszanin chemicznych,
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych, udział w akcjach promocyjnych i szkoleniowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, kosmetologia pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • podstawowa wiedza z dziedziny technologii kosmetyków,
  • znajomość europejskich i polskich regulacji w zakresie kosmetyków i mieszanin chemicznych,
  • znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk,
  • podstawowa znajomość badań, oceny bezpieczeństwa oraz systemu notyfikacji (CPNP) produktów kosmetycznych,
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego i biurowego,
  • pasja w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizacji pracy, dokładność i rzetelność wykonywanych zadań.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stacjonarnie w siedzibie firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • istotny wpływ na rozwój produktów,
  • możliwość realizacji kreatywnych projektów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna.