Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Reuss Seifert Production Sp.z o.o.

Lubelskie

389 dni temu

Funkcjonujemy w branży od 1906 roku i działamy globalnie. Jesteśmy jednym z trzech największych dostawców komponentów budowlanych na rynku niemieckim. W 2017 roku zdecydowaliśmy się przenieść swoje linie produkcyjne do Polski. Fabrykę umiejscowiliśmy w Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, na stanowiskach każdego szczebla.

Wartości, którymi się kierujemy i które są dla Nas ważne to: ludzie, klienci, integralność, zaangażowanie, kreatywność, wyzwania, tworzenie, profesjonalizm. Czy mamy wizję? Tak! Firma REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia wiodącym producentem komponentów dla budownictwa na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem DZIAŁU TECHNICZNEGO, z przyjemnością powiększymy Nasz zespół o osobę na stanowisku:

Nr ref.: H&SO/03/2018
Kluczowe obowiązki na stanowisku:
  • Wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Wykształcenie: technik bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy/ studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), Outlook.
  • Umiejętności interpersonalne: praca w zespole, wysoki poziom poczucia odpowiedzialności, dyskrecja.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem.
Oferujemy:
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
  • Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej możliwości rozwoju.
  • Koleżeńską, wspierającą atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...
Specjalista ds. BHP Praca Specjalista ds. BHP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (63)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (285)
Toruń (184)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2214)
Radom (184)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (83)