Specjalista ds. DCS/ESD/IT

Globetek Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

3 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta działającego w branży chemicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Ocena rozwiązań technologicznych oraz udział w ocenie P&ID, PLD z punktu widzenia poprawności uruchamiania, eksploatacji, zatrzymania i przygotowania urządzeń do remontu,
  • Analiza funkcjonowania systemów bezpieczeństwa w różnych scenariuszach operacyjnych, (ESD shutdown logic),
  • Opiniowanie i udział w odbiorach systemów, oraz  w próbach krytycznych urządzeń u producenta (FAT Factory Acceptance Test),
  • Partycypacja w pracach Zintegrowanego Zespołu Rozruchowego (Integrated Commissioning Start-up Team),
  • Sporządzanie instrukcji z zakresu AKPiA oraz organizacji struktur utrzymania ruchu,
  • W fazie eksploatacji monitoring i optymalizacja układów sterowania instalacji. Monitoring i optymalizacja systemu alarmów procesowych (Alarm Management). Konfiguracja, nadzór i tuning systemu APC (Advanced Process Control),
  • Tworzenie aplikacji/standardów dla systemów klasy DCS/PLC/SCADA,
  • Ocena sygnałów źródłowych w logikach systemów ESD,
  • Weryfikacja efektywności procesów technologicznych, symulacji zmian oraz identyfikacji obszarów wymagających optymalizacji,
  • Monitoring oraz diagnozowanie pracy urządzeń AKPiA w zakresie poprawności wskazań i odczyty przetworników i pracy zaworów,
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną oraz realizacją wymagań polityki jakościowej, środowiskowej, bhp,
  • Aktualizacja modeli instalacji technologicznych w narzędziach informatycznych do optymalizacji i harmonogramowania produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Automatyka i robotyka, elektryka,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym z obszaru Oil&Gas lub petrochemicznym,
  • Doświadczenie w zakresie systemów DCS,ESD, PLC, SCADA, F&G,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji pomiędzy personelem, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji,
  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność i otwartość na nowe rozwiązania, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca samodzielne kontakty zawodowe. – poziom minimum B2,
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premiowy,
  • Pakiet szkoleń,
  • Opieka medyczna,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużym projekcie w branży chemicznej.

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Globetek?

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Współpracuje z największymi firmami budowlanymi oraz produkcyjnymi, głównie z branży energetycznej i  petrochemicznej, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Z sukcesem realizuje wymagające projekty rekrutacyjne i doradcze w oparciu o innowacyjne narzędzia i doświadczenia zespołu profesjonalistów. Dzięki temu cieszy się uznaniem Klientów i zaufaniem rekrutowanych Pracowników. Stale dba o najwyższą jakość świadczonych usług oraz najlepsze warunki zatrudnienia. Globetek jest jedną z nielicznych agencji, która dedykuje swoje usługi ściśle określonym sektorom przemysłu. Konsultanci specjalizują się w rekrutacji do branż:energetyka, nafta i gaz, odnawialne źródła energii, produkcja, transport i spedycja, budownictwo infrastrukturalne i komercyjne. Dzięki doświadczeniu oraz rozumienie potrzeb przedsiębiorstw tych sektorów jest wyjątkowym partnerem w biznesie.

Proces rekrutacji w Globetek

KrokPrzesłanie CV do Globetek
KrokWstępny wywiad telefoniczny
KrokSpotkanie z rekruterem Globetek
KrokPierwsze spotkanie z pracodawcą
KrokKolejne spotkanie z pracodawcą
KrokFinał
Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk