Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Dystrybucji

PEKAES Sp. z o.o.

Bydgoszcz

36 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów
  • Optymalne planowanie transportów
  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych
  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej
  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami
  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie
Wymagania:
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL
  • Mile widziana znajomość systemu SPEED
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki

Specjalista do spraw dystrybucji i logistyki, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem ogółu czynności, związanych z dystrybucją produktów przedsiębiorstwa. Osoba obsadzona na tym stanowisku utrzymuje kontakty ze strategicznymi klientami firmy, a także monitoruje otoczenie rynkowe w poszukiwaniu potencjalnych jej klientów i współpracowników. Specjalista ds. ...
Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki Praca Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (646)
Wałbrzych (58)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (230)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (238)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (805)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1958)
Radom (178)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (55)