Specjalista ds. e-commerce z językiem ukraińskim
OCHNIK S.A.
Wola Rębkowska k. Garwolina
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
24 godz. temu

   OCHNIK S.A. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej.
Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Rębkowska k. Garwolina
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie poprawnych opisów produktów oferowanych przez firmę oraz tłumaczenie na jęz. ukraiński
  • aktualizacja cen, opisów i zdjęć oferowanych produktów,
  • wprowadzanie artykułów i nadzór nad sklepem internetowym
  • obsługa klienta w jęz. ukraińskim
  • przygotowywanie specyfikacji celno-wysyłkowych
  • współpraca z firmą kurierską i innym działami w firmie
Wymagania:
  • znajomość języków ukraińskiego i polskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację.
  • znajomość poprawności językowo-stylistycznej
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu OFFICE
  • wykształcenie wyższe
  • dokładność w działaniu, sumienność oraz zaangażowanie
  • znajomość rynku e-commerce
Oferujemy:
  • mowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,  od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • pracę w siedzibie sklepu internetowego w Woli Rębkowskiej k. Garwolina
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz przyłączyć się do naszego zespołu wyślij swoje CV ze zdjęciem w formie plików DOC lub PDF nie przekraczających 250 KB wpisując w tytule nr. referencyjny danego ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

OCHNIK S.A.

Jesteśmy polską firmą produkującą najwyższej jakości odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Naszym celem jest dostarczanie produktów z najwyższej jakości surowca. Chcemy, aby nasza firma była zyskowna, tworzyła wizerunek marki modnej, rozpoznawalnej i pożądanej. Produkty OCHNIK są modne, wyjątkowe, wykorzystujące najnowsze trendy i rozwiązania, sprzedawane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze z myślą o ludziach ceniących jakość i styl. Naszą największą wartością jest uczciwość, dbałość o ludzi i społeczna odpowiedzialność. W miarę naszych możliwości chcemy pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują