Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. e-commerce

Climatic Sp. z o.o.

Reguły k. Warszawy

2 dni temu

Miejsce pracy: Reguły k. Warszawy
Zakres obowiązków
  • Opieka nad stroną internetową firmy w zakresie architektury serwisu, spójności, przejrzystości, atrakcyjności wizualnej oraz tworzonych treści,
  • Tworzenie koncepcji, przygotowanie do druku oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby offline i online (broszury, strona internetowa, social media, reklamy, banery, materiały sprzedażowe, stoiska targowe, wizytówki, akcesoria firmowe),
  • Wdrażanie, optymalizacja, analityka i zarządzanie kampaniami Google AdWords oraz Facebook Ads w oparciu o ustalony budżet,
  • Współpraca z dostawcami z obszarów content-marketingu i SEO w zakresie planowania i realizacji strategii, zlecania i odbioru tworzonych treści - w tym m.in. filmów, wizualizacji budynków, wpisów blogowych, animacji, etc.,
  • Analiza ruchu w witrynie oraz cykliczne raportowanie prowadzonych działań,
  • Kompleksowe prowadzenie kont Facebook oraz LinkedIn,
  • Wsparcie działu handlowego w zakresie współtworzenia strategii, działań sprzedażowych i dostarczania materiałów marketingowych.
Doświadczenie
  • Umiejętności analityczne oraz znajomość narzędzi Google Analytics, Google Search Console, HotJar, Senuto,
  • Znajomość zasad projektowania graficznego oraz dobra znajomość Adobe Photoshop,
  • Znajomość zagadnień SEM i SEO oraz praktyczna znajomość narzędzi Google AdWords oraz/lub Facebook Ads,
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS oraz CMS Wordpress,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Mile widziane wykształcenie oraz/lub doświadczenie w pracy w branży budowlanej,
  • Mile widziane doświadczenie w fotografii,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu – elastyczność w działaniu.
Zapewniamy
  • Realizacja projektów które rozwijają i motywują,
  • Umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Specjalista ds. E-commerce Praca Specjalista ds. E-commerce

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Climatic Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (81)