Specjalista ds. finansowych w Dziale Treasury i Ubezpieczeń

POLAQUA Sp. z o.o.

Wólka Kozodawska k. Piaseczna

3 dni temu

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o. do pracy w Centrali

poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. finansowych w Dziale Treasury i Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Wólka Kozodawska k. Piaseczna
ZADANIA:
 • Sporządzanie raportów przepływów pieniężnych w Spółce oraz Grupie Kapitałowej;
 • Bieżące sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Spółki w ramach Grupy Kapitałowej oraz kontrolowanie płynności finansowej;
 • Udział w procesie płatniczym Spółki oraz jego realizacja poprzez bieżące tworzenie przelewów krajowych i zagranicznych;
 • Ewidencjonowanie, księgowanie wyciągów bankowych w systemie finansowo-księgowym;
 • Przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w systemie finansowo-księgowym;
 • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi;
 • Tworzenie pism i udzielanie odpowiedzi na pisma komorników, urzędów, banków i instytucji finansowych;
 • Bieżąca współpraca w ramach Grupy Kapitałowej.
OCZEKIWANIA:
 • Wykształcenie ekonomiczne, mile widziane wyższe;
 • Preferowane co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w sektorze budowlanym lub bankowym;
 • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, staranność;
 • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język hiszpański - mile widziany;
 • Bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Word, znajomość ERP XL - mile widziana;
 • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków.
OFERUJEMY:
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
 • Umowę o pracę na czas określony do końca września 2021 z możliwością przedłużenia;
 • Pracę w zespole specjalistów z branży.

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

POLAQUA Sp. z o.o.

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
 

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Praca Specjalista ds. Finansowych