Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator ds. Geotechnicznych

    MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.   Babica    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator
    6 dni
    Opis stanowiska Weryfikacja dokumentacji geologicznej/geotechnicznej (DGI, DH, DBPG) oraz projektów wykonawczych i technologicznych w zakresie koniecznego monitoringu. Kontrola wykonywania prac podwykonawców w zakresie monitoringu geotechnicznego /hydrologeologicznego ( monitoring portali,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Babica Geolog Babica
Specjalista ds. Geotechnicznych

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
Babica
specjalista (mid)
praca stacjonarna
625 dni temu
Miejsce pracy: Babica
Opis stanowiska
  • Weryfikacja dokumentacji geologicznej/geotechnicznej (DGI, DH, DBPG, projekty zabezpieczeń skarp, projekt wzmocnienia podłoża pod nasypy, projekty zabezpieczeń osuwisk),
  • Kontrola wykonywania prac geologicznych/geotechnicznych (badania uzupełniające),
  • Kontrola/modyfikacja oraz analiza pomiarów geotechnicznych i hydrogeologicznych (monitoring kontraktowy - inklinometry, piezometry, repery),
  • Nadzór nad realizacją prac związanych z branża geotechniczną (m.in. wykonanie studni odwodnieniowych oraz piezometrów, inklinometrów),
  • Kontrola i analiza wyników pracy studni do odwodnienia TBM wraz z piezometrami,
  • Opracowywanie/weryfikacja technologii wykonania/projektów technologicznych platform pod maszyny, podłoża pod rusztowania, projektów odwodnień budowlanych,
  • Sporządzanie planu badań geologicznych/geotechnicznych oraz nadzór nad badaniami gruntu,
  • Kompleksowa analiza warunków geologicznych/geotechnicznych,
  • Dzienna kontrola postępu prac i przygotowywanie cotygodniowych raportów.
Wymagania
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu wzmocnień podłoża będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość warunków fliszu karpackiego,
  • Dobra znajomość MS Office i AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania branżowego,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Możliwość wzięcia udziału w prestiżowym projekcie tunelowym S19 Rzeszów Południe-Babica
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole.
  • Pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • Możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Szeroki pakiet benefitów:

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy firmą budowlaną o ponad 77-letniej tradycji na polskim rynku. Nasza historia sięga 1945 roku i rozpoczyna się odbudową mostu im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie. Obecnie realizujemy różnorodne, nowoczesne projekty z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, ekologicznego, energetycznego, drogowego i infrastrukturalnego. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem jest Grupa Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39 000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie. Dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników chcemy budować najwyższą jakość dzisiaj, z troską o środowisko dla przyszłych pokoleń.