Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. handlowych

Luma Automotive S.A.

Mazowieckie

4 dni temu

SAGA Poland Sp. z o.o. jest producentem gotowych podzespołów stosowanych przede wszystkim przez rynek motoryzacyjny, jest liderem w branży ciśnieniowego odlewania aluminium i obróbki.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Siedziba firmy: Teresin i Kutno

Zakres obowiązków:
  • Budowa strategicznych i długotrwałych relacji z Klientem (B2B),
  • Bieżącą obsługę techniczno-handlową Klientów w oparciu o zapytania handlowe,
  • Uczestniczenie w negocjacjach i spotkaniach handlowych u krajowych i zagranicznych Kontrahentów,
  • Planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży w powierzonej grupie produktowej,
  • Bieżąca analiza dynamiki i trendów na rynku odlewniczym,
Wymagania:
  • Min. 1- 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami,
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych technik sprzedaży,
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 - C1) - warunek konieczny,
  • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności miękkie,
  • Umiejętność swobodnej konwersacji z klientem zewnętrznym, jak i wewnętrznym,
  • Gotowość do stałego podnoszenia poziomu kwalifikacji,
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowania uzależniony od wyników pracy),
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w ciekawej branży oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załaczenie do dokumentów następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMA Automotive na rzecz wskazanych wyżej podmiotów”.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Luma Automotive S.A..