Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Specjalista ds. Funduszy UE Gdańsk
Specjalista ds. inwestycji (Europejskie fundusze strukturalne i inwestycyjne)

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
417 dni temu

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową na preferencyjnych warunkach.
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa).
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego.
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Przygotowywanie materiałów mających na celu uruchomienie przedsięwzięć z wykorzystaniem środków funduszy strukturalnych: uruchamianie mechanizmów służących pozyskiwaniu środków na współfinansowanie zadań realizowanych przez Spółkę.
  • Rozliczanie przedsięwzięć prowadzonych przez Spółkę w ramach projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych oraz własnych.
  • Opracowywanie danych niezbędnych do uzyskania pomocy z funduszy strukturalnych i innych programów wspólnotowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji i wniosków za pomocą procedur aplikacyjnych w sprawie pozyskiwania środków zewnętrznych oraz monitorowanie złożonych wniosków w instytucjach pomocowych.
  • Śledzenie zmian w prawie krajowym i unijnym związanych z obszarami zainteresowania Spółki oraz dostosowanie działań do zmieniających się uwarunkowań prawnych.
  • Śledzenie zmian w ramach poszczególnych programów wsparcia pod kątem możliwości ubiegania się o dofinansowanie.
  • Przygotowanie postępowań w ramach zamówień publicznych związanych z pozyskanymi środkami.
  • Sprawozdawczość i rozliczenie inwestycji prowadzonych z wykorzystaniem pozyskanych środków, nadzór nad utrzymaniem trwałości ukończonej inwestycji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, informatyka, administrowanie funduszami unijnymi, fundusze unijne itp.
  • Preferowane osoby z doświadczeniem w rozliczaniu projektów UE.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 grudnia 2021 r. od oferentów oczekujemy dopełnienia obowiązku szczepień przeciwko Covid-19.