Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Żary
Specjalista ds. Jakości Dostawców

Europeople International Sp. z o.o.
Żary
praca stacjonarna
4934 dni temu

Ogłoszenie numer: 121730, z dnia 2010-11-08

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej. W chwili obecnej firma niniejsza poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary

Nr Ref.: SQE/z/Pr

Opis stanowiska

- współpraca z dostawcami w celu ciągłej poprawy jakości usług, wprowadzania kontroli procesów i planów jakościowych. - mierzenie poziomu jakości usług dostawcy i zapewnienie wdrażania działań zapobiegawczych i korygujących. - przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców i zapewnienie wsparcia w doskonaleniu wdrożonych systemów zarządzania jakością u dostawcy. - analiza i obsługa reklamacji. - zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz specyfikacją techniczną ISO/TS 16949.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane o profilu zarządzanie jakością). - przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej. - doświadczenie we współpracy z dostawcami. - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. - znajomość normy ISO/TS 16949. - umiejętność obsługi aplikacji pakietu MS Office.