Specjalista ds. Jakości i Serwisu

Dekpol S.A.

Gdańsk

32 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • rozpatrywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie z przyjętymi standardami,
  • prowadzenie prac serwisowych oraz usuwanie usterek w okresie gwarancji i rękojmi,
  • zapewnienie sprawnej komunikacji i współpracy pomiędzy stronami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i gwarancyjnych,
  • nadzór nad usuwaniem usterek,
  • udzielanie informacji technicznej,
  • współpraca z innymi działami,
  • kontakt z klientami i wykonawcami.
Wymagania:
  • wykształcenia o profilu budowlanym,
  • doświadczenia związanego z posprzedażową obsługą klienta w zakresie usuwania usterek budowlanych,
  • wysokiej kultury osobistej i otwartości w sposobie komunikowania się
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • systematyczności i konsekwencji w czynnościach proceduralnych,
  • orientacji na rozwiązywanie zadań,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności przy realizacji inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • stabilne zatrudnienie.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Koordynator prac serwisowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa wszelkiego rodzaju prac serwisowych i naprawczych, wynikających z warunków gwarancji i gwarancją nieobjętych, a także prac konserwacyjnych i naprawczych w obrębie miejsca pracy. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do tego stanowiska pracy jest ściśle uzależniony od miejsca ...
Praca Koordynator Prac Serwisowych