Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    6 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kierownik Lakierni Gdańsk
Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

Sunreef Venture S. A.
Gdańsk
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
36 dni temu

Ogłoszenie numer: 8848072, z dnia 2024-03-21

Poszukujemy Specjalisty ds. Jakości – Lidera obszaru stolarni i lakierni. Ta kluczowa rola polega na nadzorowaniu produkcji wyrobów stolarskich i lakierniczych, zapewniając ich najwyższą jakość. Jeśli masz doświadczenie w tej dziedzinie i pasję do dbałości o szczegóły, to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni.
  • Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją.
  • Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe.
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli.
  • Prowadzenie zespołów doskonalących produkty i procesy.
  • Weryfikacja dostaw i współpraca z podwykonawcami.
  • Wdrażanie nowych pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Jakości.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej.

Mile widziane

  • Znajomość branży stolarskiej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy

  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.

  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.

  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symboliczny 1 zł.

  • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.

  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.

  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, otrzymasz dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.

  • Pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, masz ogromną przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji.

  • W naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.

  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

Poznaj

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.