Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Specjalista ds. Kluczowego Klienta

Nomi S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
4743 dni temu

NOMI S.A.
Spółka  posiadająca  w Polsce sieć supermarketów w branży „Zrób to sam"
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
  • Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi Klientami w ramach jednostki handlowej
  • Profesjonalna obsługa kluczowego Klienta

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w sieci handlowej
  • Znajomość branży „Zrób To Sam"
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania relacji handlowych
  • Znajomość technik sprzedaży

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • Interesujące wyzwania zawodowe
  • Dobrą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”