Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. kontaktu z Pacjentem

Klinika Dentystyczna Kryspin-dent
Gdańsk
praca stacjonarna
4806 dni temu

Ogłoszenie numer: 141215, z dnia 2011-03-31

Jesteśmy zespołem ludzi tworzącym profesjonalną i nowoczesną Klinikę Dentystyczną. Nasze wartości to: odpowiedzialność, rzetelność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Jeśli uważasz, że osoba w recepcji odbiera telefony i pije kawę, ta oferta nie jest dla Ciebie.

W związku z rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności oraz wcześniejsze doświadczenia zawodowe w realizacji własnych celów zawodowych i powiększaniu potencjału naszej Kliniki.

Po okresie rekrutacji zostaniesz zaproszony do treningu integracyjnego oraz szkolenia wewnętrznego, które przygotowuje do pracy w naszym zespole.

Wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (swobodna rozmowa),
  • dobra obsługa komputera, w szczególności programów biurowych,
  • wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy

  • aktywne wspieranie dążenia do rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną i twórczą atmosferę,
  • pracę w trybie zmianowym w oparciu o umowę o pracę.