Specjalista ds. kontroli jakości

Termika Sp. z o.o.

Gdańsk

34 dni temu

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:Gdańsk
Obowiązki:
  • Wykonywanie kontroli na stanowiskach w obrębie kontroli dostaw materiałów, międzyoperacyjnej oraz wyrobów na wyjściu;
  • Przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów i zleceń;
  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych stosowanych w ramach kontroli wejścia, operacyjnej i końcowej;
  • Wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności;
  • Kierowanie grupą pracowników produkcji;
  • Współpraca z innymi działami w obszarze jakości.
Wymagania:
  • Sumienność i chęć do pracy;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kontroli jakości;
  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego;
  • Wiedza techniczna w zakresie prowadzenia pomiarów i interpretacji wyników pomiarów;
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników produkcji.
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwości wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Poznaj

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem izolacji technicznych dla przemysłu. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy również znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Oferujemy również usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych i specjalistycznej chemii budowlanej. Działalność firmy prowadzona jest zarówno w kraju, jak i zagranicą, gdzie możemy się poszczycić współpracą z renomowanymi klientami.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości