Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik Kosztorysant Rybnik
Specjalista ds. Kosztorysowania

Grupa ERBUD
Rybnik
praca stacjonarna
1215 dni temu

ERBUD INDUSTRY POŁUDNIE

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i opracowywanie zapytań ofertowych, kosztorysowanie w zakresie remontów elementów kotłowych, rurociągów, zbiorników, wymienników, etc.;
  • Analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej;
  • Pozyskanie i analiza ofert dostawców pod względem cenowym oraz zgodności z technicznymi założeniami projektowymi.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mogą być osoby studiujące (mechanika, energetyka, budowa maszyn lub pokrewne);
  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu w branży;
  • Znajomość rysunku technicznego.
Mile widziane:
  • Doświadczenie przy bezpośredniej realizacji projektów;
  • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER