Specjalista ds. księgowo - płacowych (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Żary (okolice)

8 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary (okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie dokumentacji księgowej do systemu  księgowego (faktury, rachunki, wyciągi bankowe,  dokumenty proste, polecenia księgowania, itp.)
  • Wystawianie faktur
  • Sprawdzanie kontraktów, zamówień i rachunków
  • Kompletowanie dowodów księgowych
  • Kontrola dokumentów pod kątem zgodności z zamówieniem, z przepisami ustawy o rachunkowości i VAT
  • Dokonywanie przelewów oraz kontrolowanie płatności
  • Sporządzenie listy płac
  • Wystawianie umów o pracę, świadectw pracy i innych dokumentów  związanych z przyjęciem i zwolnieniem pracownika

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i płacowych
  • Wiedza z zakresu podatków od towarów i usług VAT
  • Sprawna obsługa komputera, znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Terminowość, odpowiedzialność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości